Kartki – upominek, który się nie przedawnia

sklep.mleczko.pl

Tradycja obdarowywania się kartkami prawdopodobnie ma swe korzenie w starożytności, my jednak kojarzymy ją głównie z urodzinami i wysyłaniem pozdrowień z podróży. Nie jest to błędne skojarzenie, jednak znacznie ogranicza w naszej wyobraźni zastosowanie takich kartek.

Każdy powód jest dobry, by podarować kartkę

Obdarowanie bliskich prezentami nie musi być nudne i bezosobowe, możesz dołączyć do podarunku kartkę z życzeniami. Nie mówimy tutaj jednak o nadrukowanych życzeniach od producenta, ale takich napisanych prosto z naszego serca lub bardzo ironicznego umysłu. Rodzaj życzeń zależy oczywiście od okazji, bo przecież powinniśmy pamiętać o innych nie tylko w urodziny, imieniny i święta. Jest dużo okazji do pokazania, że myślimy o drugiej osobie i chociaż sami możemy nie zdawać sobie z tego sprawy, to w sklepach i internecie z powodzeniem nam o tym przypomną.

Można powiedzieć, że ekspertem od kartek na nietypowe okazje jest Andrzej Mleczko. W jego ofercie możemy znaleźć praktycznie wszystko, krowy mówiące o osiąganiu życiowych celów, męża trzymającego kulę przywiązaną do nogi żony i zapewniającego, że pomaga jak tylko może, a także pocztówki dotyczące kościoła, życia w Polsce, społeczeństwa i Boga. Przeglądając projekty tego autora każdy zda sobie sprawę z tego, że kartkę można wręczyć tak naprawdę bez okazji. Nie musimy czekać na święta, można kupić kilka kartek i napisać do przyjaciół. Co prawda odpowiedź nie przyjdzie szybko, ale zachowamy ją na dłużej, a poza tym ilustracja Andrzeja Mleczki bez wątpienia poprawi humor odbiorcy i będzie mogła służyć nawet jako obrazek wsadzony do ramki i powieszony na ścianie.kartki okolicznościowe Mleczko

Ludzie lubią dostawać kartki

Nadejście przesyłki, koperty z kartką lub dodanie jej do prezentu, sprawia, że przez chwilę czujemy ekscytację. Jesteśmy ciekawi co jest w środku. Miłą niespodzianką będzie nie tylko własnoręcznie napisana wiadomość lub życzenia, ale także ciekawa ilustracja na odwrocie. Ludzie cieszą się z takich drobiazgów dlatego, że w dzisiejszych czasach już prawie się tego nie praktykuje. Oczywiście są także inne powody, często jesteśmy sentymentalni i gromadzimy takie pamiątki, są one dla nas cenne, ponieważ osoba, od której ją dostaliśmy włożyła w to większy wysiłek niż wysłanie wiadomości w komunikatorze. Nie tylko wybrała i kupiła ciekawą kartkę, ale także ręcznie napisała do nas wiadomość i wysłała ją na poczcie. To wszystko zajmuje więcej czasu niż alternatywa stworzona przez internet, jednak zostaje ona także przy nas na o wiele dłużej. Nasze babcie potrafiły trzymać listy i pocztówki latami, więc kto wie, czy nie chomikujemy tych wszystkich kartek po to, żeby nasze wnuki mogły się dowiedzieć czegoś o naszym życiu w niecodzienny sposób.

śmieszne kartki okolicznściowe

Zabawne kartki mogą stać się sposobem wyrażenia swojej sympatii, jednak bez popadania w sentymentalizm. Jeśli chcesz znaleźć oryginalną formę, zajrzyj do sklepu Galerii Autorskiej Andrzeja Mleczki na sklep.mleczko.pl.

Kartka na zgodę?

Chyba każdy mężczyzna w swoim życiu powiedział lub zrobił coś nie tak, przez co żona była obrażona i wprowadziła ciche dni. Wypadałoby ją przeprosić, ale niekoniecznie lubimy przyznawać się do winy rozmawiając twarzą w twarz. To wszystko jest trudne, dlatego potrzebne jest coś, co przygotuje grunt pod przeprosiny i rozbawi naszą partnerkę. Dlaczego nie wykorzystać do tego kartki z ilustracją przedstawiającą trudy małżeństwa? Rozbawi ona żonę, która na drugiej stronie przeczyta przeprosiny, my natomiast mając już pewność, że się uspokoiła, będziemy mogli bez obaw porozmawiać z nią na spokojnie. Panowie, zastanówcie się nad tą opcją, bo może właśnie kartki są odpowiedzią na wasze modlitwy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.