Lifestylerka poleca

Ciekawe projekty, ciekawe sklepy, interesujące pomysły i nowoczesne marki. Zobacz co poleca Lifestylerka!Melpe

Melpe – program online powstały w 2019 r. służący do wystawiania faktur, ściągania należności oraz planowania sprzedaży. Melpe jest dedykowane dla przedsiębiorców oraz małych i średnich podmiotów gospodarczych. Software nie ma limitów użytkowników i pozwala na administracje wielu firm z jednego profilu. Oprogramowanie z przeglądarki umożliwia dodanie kontrahenta bezpośrednio z bazy GUS i poddanie go weryfikacji na białej liście podatników. Dane udostępniane w programie są przechowywane w serwerowni na terenie Polski. Fakturowanie możliwe z wielu urządzeń z dostępem online całodobowo. Melpe posiada funkcje wystawienia faktury w wielu walutach oraz w różnych wersjach językowych. Twórcą Melpe jest Paweł Ulidowicz, programista z wieloletnim doświadczeniem. Dostęp do programu poprzez wykupienie abonamentu.

Link do Melpe >>> melpe.pl

 Mensa Home

Dobra i funkcjonalna kuchnia wymaga odpowiedniego wyposażenia, na który będzie składał się wysokiej jakości sprzęt, niezawodny podczas przyrządzania i doprawiania posiłków.

Dlaczego warto wybrać Mensa Home?

Mensa Home posiada w swojej ofercie szereg produktów, które świetnie sprawdzą się w każdej kuchni. Artykuły zostały wykonane z najwyższa starannością i dbałością o szczegóły, a przy okazji są niezwykle funkcjonalne i pięknie prezentują się na kuchennym stole bądź blacie, będąc wyjątkowym uzupełnieniem wnętrza.

Co kupię w Mensa Home?

Mensa Home oferuje swoim klientom wszelkiego rodzaju dodatki kuchenne, narzędzia, sprzęt elektryczny oraz patelnie, szybkowary, brytfanny i czajniki. W asortymencie sklepu znaleźć można również wyjątkowe zastawy stołowe, dzbanki, kieliszki, a także karafki – do wina, napojów bądź whiskey. Słowem: Mensa Home to idealne rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje praktycznej, a jednocześnie wyjątkowej i oryginalnej kuchni. Produkty sprzedawane w Mensa Home należą do czołowych producentów, takich jak Bohemia, Bugatti czy Royal Doulton.

Link do sklepu >> MensaHome.eu

Mensa HomeHotel Jasek Premium

Hotel Jasek Premium to świetne miejsce noclegowe we Wrocławiu. Oprócz przytulnych pokoi jedno- i dwuosobowych, znaleźć tu można także apartamenty rodzinne typu studio, które świetnie sprawdzają się nawet przy dłuższych pobytach. Warto zajrzeć tutaj również po to, aby skorzystać z regularnie przygotowywanych ofert specjalnych, z okazji takich jak: Andrzejki, Sylwester, Karnawał czy Walentynki. Polecamy każdemu!

Link do Hotelu Jasek Premium >>> https://www.hoteljasek.com.pl/