Jakie rodzaje wibratorów znajdziemy w sex shopach?

wibratory

Niewielki i dyskretny, zdalnie sterowany, analny czy klasyczny – współczesna oferta wibratorów coraz lepiej zaspokaja potrzeby kobiet. To bardzo dobra wiadomość, dlatego że coś dla siebie znajdą zarówno panie, które preferują stymulację dopochwową, jak i te, którym wystarczy zewnętrzna stymulacja łechtaczki. Dostępne obecnie wibratory, określane mianem króliczka łączą z kolei obie te funkcje.

Poniżej przedstawiamy kilka rodzajów, którymi warto się zainteresować i wyjaśniamy dlaczego.

Polecane rodzaje wibratorów

Mini wibrator

Niewielki, mieści się do torebki i wcale nie musi wyglądać jak wibrator. Dzięki jego rozmiarom może być dobrym pomysłem dla kobiet, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tego typu zabawkami, a także dla wszystkich tych, które chcą móc zaspokajać swoje potrzeby niemal w dowolnym momencie. Ciekawym rozwiązaniem są wówczas wibratory sterowane zdalnie, o których nieco więcej powiemy sobie za chwilę. Niemniej jednak, połączenie dyskrecji, niewielkiego rozmiaru i wygodnych możliwości sterowania czyni ten gadżet niezwykle użytecznym!

Wibrator klasyczny

Producenci mogą sobie wprowadzać różne niuanse, lecz klasyka często nadal nie ma sobie równych. Klasyczne wibratory doskonale sprawdzą się zarówno przy zabawach w pojedynkę, jak i we dwoje. Możesz sama rozpalać się wibratorem na oczach partnera lub pozwolić by to on przejął pałeczkę… Co więcej, wibrator klasyczny może mieć długość perfekcyjnie dopasowaną do Twoich potrzeb. Oznacza to, że możesz nim z powodzeniem stymulować słynny punkt G. Wibratory mają to do siebie, że są bardzo dyskretne, nie ryzykujesz zatem, że sąsiedzi za ścianą domyślą się, czym się w tej chwili zajmujesz.

wibrator mini

Wibrator zdalnie sterowany

Wyrażenie “zdalnie sterowany” nadal dla wielu osób może budzić skojarzenie z zabawkami dla dzieci. Tymczasem jednak, rozwiązanie te z powodzeniem sprawdza się również w przypadku zabawek dla dorosłych. Dostępne obecnie zdalnie sterowane wibratory to prawdziwa rewolucja! Może on być sterowany za pomocą aplikacji w smartfonie i też może być idealnym narzędziem do gorących igraszek. Wyobraź sobie tylko, że rano partner każe Ci założyć taki wibrator i ostrzega, że może go włączyć z pomocą aplikacji w każdej chwili… W dowolnym momencie może zwiększyć lub zmniejszyć intensywność pieszczot, co może być bardzo zaskakującą formą zabawy. Urządzenie to umożliwia seks na odległość, kiedy jesteście z partnerem daleko od siebie. Wibratory sterowane zdalnie to prawdziwa rewolucja, która umożliwia m.in. dopasowanie rytmu wibracji do słuchanej aktualnie muzyki. 

Wibrator analny

Wychodzi on naprzeciw potrzebom nie tylko kobiet, lecz też mężczyzn. Zagięta główka wibratora analnego ma za zadanie symulować prostatę, a dokładne wyprofilowanie umożliwia bezproblemowe dotarcie do najczulszych punktów, których stymulacja będzie niezapomnianą przyjemnością. Wibrator różni się od innych rodzajów tym, że jest wyposażony w mocną przyssawkę, dzięki której możesz zamocować go na praktycznie każdej powierzchni płaskiej. Wygląd tych urządzeń potrafi być naprawdę elegancki, a decydując się na model z górnej półki, zyskujesz gwarancję zakupu produktu wykonanego z materiału w pełni bezpiecznego dla Twojego ciała.

Współczesne wibratory to niesamowicie szeroka gama doznań, którymi można cieszyć się w dowolnym miejscu, nie tylko w domowym zaciszu. Zanim jednak zaczniesz zabawę, postaraj się znaleźć wibrator najlepszy dla siebie w zaufanym miejscu. Jednym z nich może być internetowy sex shop poczujto.pl, w którym możesz liczyć wyłącznie na sprawdzone, bezpieczne gadżety w atrakcyjnych cenach.