Jakie ubrania dla puszystych?

ubrania na wieszakach

Jakie ubrania powinny nosić osoby z rozmiarem xxl? Jakie to powinny być kolory i wzory? Zapraszamy do lektury.

Jednolity kolor

Jednolity kolor od stóp do głów na pewno spowoduje, że będziemy wydawać się wyższe. Warto więc wybierać ubrania w jednolitym kolorze, choć mogą one różnić się kolorem. W przypadku osób puszystych mówi się również, ze powinny one wybierać ubrania w ciemnych kolorach, ponieważ one pomniejszają. Rzeczywiście tak jest, ale także w bieli osoby puszyste mogą równie dobrze wyglądać. Wszystko zależy od fasonu i dopasowania do sylwetki.

Małe wzory

Jeśli już osoby puszyste wybierają odzież damską xxl we wzory, to powinny pamiętać o kilku zasadach. Jeśli duże osoby wybiorą duże wzory będą wyglądać na jeszcze większe niż w rzeczywistości. Z tego powodu duże osoby powinny wybierać ubrania w małe wzory, co sprawi, że odwróci to uwagę od ich dodatkowych kilogramów.

Krój U

Jeśli chodzi o bluzki, to warto brać przykład z Magdy Gessler. Ona ma zawsze krój bluzki, który jest zaokrąglony na dole. Warto brać z niej przykład. Bluzka zaokrąglona na dole w literę U lub odwrócone U, będzie ukrywała brzuszek i sprawiała wrażenie mocniejszego wcięcia w talii, a przez to odejmie nam w tym miejscu kilka kilogramów

Eksponowanie walorów

Nie zapominajmy również, że puszyste osoby nie powinny się ukrywać pod swoimi ubraniami. Należy pokazać swoje atuty. Mogą to być zgrabne nogi, piękny biust, długie nogi czy też piękne ręce. Nie zapominajmy pokazać tego, co najlepsze, dzięki temu odwrócimy uwagę od miejsc, które niekoniecznie chcemy akcentować.

Duże dodatki

Aby wydawać się mniejsze korzystajmy również z pomocy dużych dodatków. Przy nich będziemy wyglądać na zdecydowanie mniejsze. Mogą to być duże torby, korale, bransoletki, czy też chusty. To wszystko pomoże nam wyglądać lepiej.