Kto może zostać konsultantką Oriflame?

Praca w charakterze konsultanta Oriflame wydaje się być zajęciem typowo kobiecym, dedykowanym przede wszystkim młodym osobom lubiącym kontakty z ludźmi. W praktyce jednak w pracy tej sprawdzają się niemalże wszyscy, od osób młodych po starsze, niezależnie od płci, zainteresowań czy podejmowanej na co dzień pracy etatowej. Na podjęcie pracy konsultanta decydują się dziś zarówno panowie, jak i panie, młodzież w wieku licealnym, studenci, osoby pracujące na etacie jak i emeryci. Kto i w jaki sposób może zostać konsultantem Oriflame?

Podstawowe wymagania dla konsultantów Oriflame

Klubowiczem Oriflame może zostać dziś każda osoba pełnoletnia posiadająca adres zamieszkania w Polsce, nawet jeśli adres ten będzie zmieniał się w obrębie kraju z dużą częstotliwością. W praktyce oznacza to wolność porównywalną z pracą zdalną – pracujesz tam, gdzie chcesz i kiedy chcesz, zarabiając adekwatnie do ilości zrealizowanych zamówień. Co więcej, klubowiczem może zostać za zgodą rodziców także osoba, która ukończyła 16 lat. Młodzież korzysta z tej możliwości bardzo często, rozpoczynając swoją przygodę z marką już w liceum i korzystając z okazji obecności w dużym gronie ludzi budując własną grupę zaufanych klientów. Marka nie wyłącza ze swoich szeregów nikogo, kto może legalnie podejmować pracę w Polsce, dając szansę na dorobienie do kieszonkowego czy też zbudowanie pełnej zarobkowej kariery na pracy konsultanta Oriflame.

Jak dołączyć do klubu Oriflame i rozpocząć pracę w roli konsultanta?

Zdjęcie: gierzkiewicz.pl

Dołączenie do grupy konsultantów Klubu Oriflame jest niezwykle proste – wystarczy wypełnić odpowiedni formularz na stronie internetowej marki lub skontaktować się ze znanym sobie klubowiczem, który w ramach zaproszenia nowej osoby do grona konsultantów będzie mógł cieszyć się dodatkowymi korzyściami. Wybierając drogę rejestracji przez znanego sobie i lubianego konsultanta pomagasz więc nie tylko sobie, ale i innym. Co ważniejsze, Sponsorzy organizujący własne grupy sprzedażowe i angażujący do pracy w Oriflame nowe osoby stanowią doskonałych mentorów podczas stawiania pierwszych kroków w sprzedaży katalogowej – Oriflame nie zostawia żadnego Konsultanta samemu sobie.

Zarabianie z Oriflame – na czym polega praca konsultanta?

Na czym właściwie polega praca konsultanta Oriflame i w jaki sposób można zarabiać poprzez współpracę z marką? Istnieją dwa niezwykle proste sposoby. Pierwszy z nich to oczywiście sprzedaż produktów Oriflame. Każdy nowy Konsultant otrzymuje zniżkę 20% na wszystkie kosmetyki, która wraz z wzrostem sprzedaży może się zwiększać. Konsultant, korzystając ze swojej zniżki zamawia w imieniu swoich klientom produkty, które następnie sprzedaje po normalnej cenie zachowując dla siebie ów 20% zysk ze sprzedaży oraz liczne bonusy, zniżki i premie za składane zamówienia.

Drugim sposobem współpracy i zarabiania z marką Oriflame jest budowa własnej sieci sprzedaży, a więc rekrutacja własnej grupy Klubowiczów. Każdy, już właściwie od początku swojej przygody może zachęcać innych do dołączenia Klubu Oriflame na jego zaproszenie, budując w ten sposób własne grono konsultantów i zdobywając dodatkowe premie z tytułu rekrutacji oraz wyników osiąganych przez zaproszone do współpracy osoby. Z opcji tej korzystają często doświadczeni konsultanci, którzy poza korzyściami dla siebie mogą zaoferować młodym konsultantom sporą dawkę użytecznej wiedzy, dzięki której ci będą osiągać jeszcze lepsze wyniki sprzedażowe.

Konsultantem Oriflame może dziś zostać każdy, kto choć trochę interesuje się kosmetykami, potrafi zareklamować i sprzedać produkt i nie czuje się nieswojo pośród ludzi. Taka praca to doskonała okazja na rozwój wielu istotnych na rynku pracy umiejętności twardych i miękkich – warto wypróbować ją choćby na chwilę, przekonując się o własnych zdolnościach sprzedażowych i zarabiając jednocześnie.