Podaruj bliskim wyjątkowy kalendarz

kalendarz ścienny 2018

Istnieje na świecie grono osób, dla których notesy, kalendarze, planery i listy zadań to podstawowe narzędzia pracy. Osób, które organizację czasu opanowały już do perfekcji, układając swoje życie w idealnym porządku i wykreślając z dumą kolejne punkty z planu dnia. Ludzie ci zwykle nie mają problemów z niedotrzymanymi terminami, niezaplanowanymi wydarzeniami czy notorycznymi spóźnieniami. 

Niestety, nie każdy podchodzi do upływających dni z takim samym zapałem. Ze smutkiem obserwujemy zmianę pór roku, tęsknie liczymy miesiące pozostałe do kolejnego urlopu i nie potrafimy poradzić sobie z faktem, że weekend trwa tylko dwa dni. Terminy gonią cię nieubłaganie, a ty nie potrafisz zapanować nad czasem? A może brak ci motywacji do wypełniania nudnych tabelek z planem dnia? Wystarczy, że choć raz zetkniesz się ze śmiesznym kalendarzem, a twoje nastawienie zmieni się nie do poznania!

Spersonalizowany prezent

Zabawne kalendarze to idealny pomysł na podarunek dla bliskich lub samego siebie. Jeśli borykasz się na co dzień z masą problemów związanych z planowaniem czasu, koniecznie sprawdź czy papierowa forma utrzymania wszystkiego w ryzach nie będzie dla ciebie idealnym rozwiązaniem. Większość z nas przerzuciła swoje kalendarze na aplikacje mobilne. To błąd! Oczywiście, przyjemnie jest móc na bieżąco dodawać, usuwać i edytować spotkania, jednocześnie informując o tym wszystkie strony biorące w nich udział. Nic jednak nie zastąpi możliwości, jakie daje papier!

Humorystyczne kalendarze to hit ostatnich lat. Każda strona opatrzona zabawną anegdotą, motywującym cytatem czy żartem sytuacyjnym to gwarancja lepszego nastroju od samego rana. Zimowe miesiące to idealny czas na zakup kalendarza, dlatego sklepy prześcigają się dziś w pomysłach. Fani Facebookowego profilu „Pani Bukowa” z pewnością ucieszą się z kalendarza pełnego sarkazmu i autoironii, a wielbiciele internetowych memów docenią planery inspirowane ich bohaterami.

Kolejną ciekawą pozycją są kalendarze personalizowane, w przypadku których to ty decydujesz o wzorze okładki i formacie wnetrza. Grawerowane imię solenizanta, a może ciekawy cytat, który za każdym razem wywoła uśmiech? Możliwości są tu nieograniczone. Nie zapomnij dodać kilku ciekawych wpisów wewnątrz i w zabawny sposób wykorzystaj element zaskoczenia. Nawet największy ponurak uśmiechnie się, gdy pod datą swych urodzin znajdzie jedyny w swoim rodzaju żart. Pozwól, by poniosła cię wyobraźnia.

kalendarz ścienny 2018

Poranny humor

Nie przepadasz za notesami, a datę zauważysz tylko wtedy, gdy zawiśnie w zasięgu wzroku? Śmieszne kalendarze ścienne całkowicie odmienią wnętrze twojego pokoju, biura i kuchni. Powieś go tam, gdzie najczęściej zaglądasz i przestań bać się czasu – dobrze zagospodarowany działa na twoją korzyść! Każda drukarnia pozwala dziś na stworzenie własnego projektu kalendarza – umieść w nim zabawne zdjęcia z wakacji i śmiej się na myśl o kolejnym urlopie. Rodzina ma problem z zapamiętaniem ważnych dat? Pod każdą z nich dopisz spersonalizowaną notatkę, jak choćby „narodowe święto” w dniu urodzin taty, czy „100 lat nie byliśmy na randce” pod datą rocznicy ślubu. Takie przypomnienie zapadnie w pamięci nawet najbardziej zapominalskich.

Równie atrakcyjnie prezentują się obecnie śmieszne kalendarze ścienne – nie muszą przedstawiać mdłych widoków. Kalendarz ścienny na 2018 rok z rysunkami Andrzeja Mleczki urozmaici upływ czasu – sprawdzi się i w biurze, i w domu. Dla pracusiów polecamy kalendarze biurkowe. Znajdziecie je w sklepie Galerii Autorskiej Andrzeja Mleczki.

Papierowe kalendarze wyszły na moment z mody, ale dziś powracają w wielkim stylu. Jest coś szczególnego w korzystaniu z tradycyjnych notesów – ujednolicona pod zbiór klientów aplikacja nie jest nawet w połowie tak osobista, jak klasyczny kalendarz. Jeśli nie cierpisz na brak poczucia humoru, koniecznie wybierz te o żartobliwym zabarwieniu. Zabawne teksty urozmaicą twoją codzienność i sprawią, że przemijający czas przestanie straszyć.

Leave a Reply

Your email address will not be published.