Zalety przedłużania włosów

Włosy

Zagęszczanie i przedłużanie włosów to sposób na wyróżnienie się i znaczne wzmocnienie pewności siebie. Piękne, długie i gęste włosy można uzyskać poprzez metody znane w dziedzinie fryzjerstwa. W wielu przypadkach, włosy kobiet są zniszczone rzez częste farbowanie, prostowanie czy suszenie. Stan włosów jest najczęściej niezadowalający przez co próbujemy na wiele różnych sposobów przywrócić naszym włosom piękny wygląd. Często jednak zapominamy, że różne mogą być czynniki odpowiadające za osłabienie naszych włosów. Stosujemy więc szampony, odżywki i wiele różnych specyfików, których zadaniem jest wzmocnienie włosów i wpłynięcie na ich porost.

Metody te w wielu przypadkach zawodzą – wówczas, dobrym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na zabieg przedłużenia włosów. Coraz więcej jest kobiet, które przedłużają włosy na różne sposoby. Jakie są zalety takich zabiegów? Czym się cechują poszczególne metody? W tym artykule odpowiadamy na pytania.

Sposoby przedłużania włosów

Istnieje co najmniej kilkanaście metod przedłużania włosów. Obecnie największą popularnością cieszą się bardzo nowoczesne i szybki klipy w rozszerzeniach. Oprócz tego, salony fryzjerskie oferują również zakładanie pojedynczych pasemek, stosowanie taśmy w rozszerzeniach, doczepianie samych kucyków oraz rozszerzenia ombre czy naoringowe. Wiele rodzajów wymienionych metod przedłużania włosów można przeprowadzić samemu w domu. Niektóre zabiegi mogą trwać nawet kilka minut, np. w przypadku klipów w rozszerzeniach.

Warto jednak dodać, że każda metoda ma nam zapewnić jeden efekt – bujną fryzurę i zdrowy wygląd włosów. Każda kobieta marz o tym, żeby jej włosy były długie, piękne i puszyste. Czasem, jedyną metodą na osiągnięcie tego celu, jest ich przedłużenie. Zagęszczanie włosów wykonuje się w taki sposób, by inni nie mogli odróżnić naturalnych pasm od doczepianych.

Doczepiane

Jednym z najbardziej popularnych sklepów w internecie z włosami doczepianymi jest Doczepiane.pl.

Bezpieczne przedłużanie włosów

Nowoczesne metody, jakie się stosuje obecnie, pozwalają na całkowicie bezpieczne i efektywne przedłużenie włosów. Co prawda metody przedłużania znacznie różnią się od siebie, ale zabieg przedłużania przeprowadzi osoba doświadczona, mająca szeroką wiedzę w tym zakresie, każda kobieta może spodziewać się oczekiwanych efektów.

Przedłużanie włosów pozwala nam uzyskać piękne i długie włosy na okres około pół roku i więcej. Warto jednak dodać, że zupełnie inaczej wygląda sprawa w przypadku popularnych ostatnio doczepów. Na przykład, klipy w rozszerzeniach można założyć w ciągu kliku minut tylko na imprezę. Wiele kobiet, które wykorzystują metodę klipów w rozszerzeniach, zakłada doczepy na co dzień do pracy.

Dużą zaletą przedłużanych włosów w dzisiejszych czasach jest to, że przedłużane włosy nie są widoczne. Nie wyróżniają się one spośród pozostałych, naszych naturalnych włosów. Tu trzeba dodać, że im wyższa jest cena doczepów, tym mniej będą one widoczne.

Bezpieczeństwo to kolejna zaleta, jaką cechują się stosowane metody zagęszczania włosów. Zabiegi tego typu są bezbolesne i w żaden sposób nie ingerują w nasze ciało czy skórę. Przedłużanie włosów jest jednak polecane tym kobietom, których włosy są krótkie lecz grube i wytrzymałe. Sztuczne pasemka stanowią obciążenie, więc w przypadku cienkich włosów, przedłużanie jest wskazane jedynie w przypadku niektórych metod.

Kobiety, które decydują się na zabieg przedłużania włosów, mogą mieć bardzo różne powody. Głównym z nich są słabe słowy, które na danej długości zaczynają słabnąć i łamać się. Dzięki różnorodnym sposobom przedłużania włosów, każda kobieta ma możliwość odzyskać piękny wygląd włosów.