Co jest bardziej seksowne – bardotka czy rozbudowany stanik?

biustonosz bardotka

Wybór idealnej bielizny do sypialni i na randki stanowi trudny wybór i ciężko jednoznacznie określić, czym tak naprawdę kierują się kobiety przy wyborze idealnej bielizny lub samego stanika.

Każda pani ma swoje, indywidualne preferencje na podstawie których wybiera odpowiednie modele biustonoszy. Część kobiet ufa swojej intuicji i zaopatruje się w staniki i komplety bielizny w sklepie internetowym. Szerokie grono kobiet preferuje jednak dobranie biustonosza wraz z pomocą brafitterki.

Istnieją 2 popularne, jedne z chętniej wybieranych rodzajów biustonoszy: bardotki oraz staniki z serii kompletów bielizny erotycznej. Które z nich sprawdzą się najlepiej w sypialni i czy można samodzielnie wybrać biustonosz?

Zalety biustonosza bardotki

Sama nazwa tego modelu pochodzi od znanej na całym świecie, francuskiej aktorki i modelki z lat 50. XX wieku – Brigitte Bardot. Kobieta jako jedna z pierwszych w tamtych czasach, wprowadziła trend odsłaniania ramion i części biustu.

Bardotka jest usztywniana za pomocą fiszbin, a kształt miseczek jest szczególnie rozpoznawalny. Górna linia miseczek jest równoległa do podstawy stanika. Dzięki temu, duża część biustu jest odsłonięta. W wielu modelach stosuje się gąbki push-up, które pozwalają dodatkowo uwydatnić biust. Warto również pamiętać, że bardotka posiada odpinane ramiączka, jednocześnie zapewniając komfort i wygodę. Bardotki są przeznaczone głównie dla Pań o mniejszych piersiach, jednak w zależności od upodobań, mogą je nosić również Panie noszące miseczkę C czy D.

Bielizna erotyczna – kiedy warto ją kupić?

Gorąca atmosfera w sypialni to element, który warto dodatkowo uczcić. Pary, oprócz zapewnienia sobie romantycznej scenerii, często decydują się na zakup bielizny erotycznej w internetowym sex shopie, dedykowanej jedynie romantycznym sytuacjom. Warto bowiem zaopatrzyć się w elegancką i seksowną bieliznę na romantyczne wieczory tylko we dwoje.

Przykłądowy model biustonosza bardotki, który jednocześnie może nadać się jako subtelny element bielizny erotycznej.

Erotyczna bielizna czy też biustonosze z tej kategorii różnią się od bardotek przede wszystkim wyglądem. Istnieje wiele krojów biustonoszy erotycznych. Są one bardzo często zabudowane, posiadają dodatkowe elementy. Biustonosze z kategorii bielizny erotycznej mają za zadanie kusić i uwodzić.

W przeciwieństwie do bardotek, bielizna erotyczna bardziej rzuca się w oczy i podkręca temperaturę w sypialni.

Szykując się na randkę lub rocznicę związku, wspólny wypad walentynkowy czy weekend we dwoje – warto pomyśleć o poszerzeniu swojej garderoby o kilka kompletów bielizny erotycznej. Z pewnością pomysł ten spodoba się Panom, a kobiety będą się czuły bardziej zadbane i atrakcyjne.

Jaki typ biustonosza wybrać?

Zastanawiając się nad bardotką i stanikiem z kolekcji bielizny erotycznej, warto postawić na różnorodność i wybrać 1-2 modele biustonoszy typu bardotka i jednocześnie wybrać najbardziej dla nas atrakcyjne, biustonosze erotyczne.

Obecnie, wybór bielizny jest trudniejszy przede wszystkim ze względu na ogromny wybór. Najlepszą opcją dla wielu kobiet jest zakup bielizny przez internet, jednak warto przed zakupem poznać swoje dokładne wymiary. To pozwoli nam dopasować stanik w prawidłowy sposób.