Jak wybrać odpowiedniego wodzireja?

Dobry wodzirej na wesele

Wesele marzeń to pragnienie każdej młodej pary, dlatego tak ważne jest, aby znalazła się na nim osoba, która sprawi, że wesele takie właśnie będzie. Rzecz jasna mowa tu o odpowiednim wodzireju na wesele (opcjonalnie dj’u weselnym). To właściwie w dużej mierze od niego zależy czy zabawa będzie udana czy też nie. Dlaczego jednak jest tak ważny odpowiedni prowadzący podczas przyjęcia ślubnego?

Czym musi zająć się wodzirej podczas imprezy?

Przede wszystkim dlatego, że właśnie głównym zadaniem wodzireja jest przewodzenie całemu wydarzeniu i dbanie o to by goście dobrze się bawili, nie czując się przy tym do niczego przymuszanym. Tak ważną cechą jest nienarzucająca się, acz stanowcza osobowość; taka za którą pójdą tłumy. Odpowiedni wodzirej na wesele otwarty jest na rozmowę z narzeczonymi, którzy podczas niej będą mogli przedstawić swoją wizję tego wydarzenia, a on zrobi wszystko, by wesele wyglądało tak, jak wymarzyli sobie młodzi. Impreza z DJem

Tu pojawia się kolejny, równie pożądany atrybut wodzireja- powinien mieć ugodowy charakter, ale na tyle silne przekonanie o swojej wartości i powinien być pewien swoich umiejętności, że będzie potrafił w nienarzucający się sposób przekonać młodą parę do swoich pomysłów lub swojej weselnej wizji. Dobrze jest, jeśli osoba, którą pragnie się zatrudnić na swoją ślubną uroczystość posiada bogatą dyskografię i dzięki temu może pełnić funkcję nie tylko wodzireja, ale także dj na weselu. Jeśli jednak konferansjer nie czuję się zbyt dobrze w didżejowaniu, to powinien przynajmniej posiadać osobę kochającą muzykę, z którą współpracuje i dlatego nie byłoby problemu, aby wspólnie zajęliby się prowadzeniem wesela – ja znam taką osobę i serdecznie Wam polecam. O kim mowa. O DJ Darku – świetny wodzirej z bardzo unikalnym stylem – http://www.djdarek.eu. A jaki właściwie powinien być didżej? Na pewno musi być to meloman i audiofil w jednym, z bardzo obszernym zbiorem utworów muzycznych. Zdaje się, że musi mieć cechy badacza i umiejętność dostrzegania odznak najmniejszego znudzenia puszczanymi kawałkami wśród gości. Na tym, aby przez całą noc był pełen parkiet zależy nie tylko młodym, ale także i prowadzącym, ale nawet najlepszy wodzirej nie utrzyma ludzi w tańcu, jeśli muzyka przestanie spełniać ich oczekiwania.

Umiejętności DJ’a – co tak naprawdę się liczy?

Dobrze zatem by było, żeby dj posiadał umiejętność zręcznego przechodzenia od jednego utworu do drugiego, w taki sposób, aby zgromadzeni tego nie spostrzegli. Zbyt długie przerwy między granymi kawałkami także bardzo dekoncentrują i sprawiają, że jedna osoba za drugą czym prędzej zmyka z parkietu. Dobrze, jeśli zainteresowani już konkretnie wiedzą kogo chcieliby zatrudnić na swoją uroczystość weselną; co jednak w sytuacji, gdy wesele zbliża się wielkimi krokami a wodzireja czy dj’a ani widać? Nie warto ryzykować, dlatego dobrze byłoby rozpytać wśród znajomych czy mają jakąś sprawdzoną osobę. Jeśli nie to na szczęście w dobie internetu na stronach internetowych różnorakich didżejów i wodzirejów prawie zawsze znajdują się opinie osób, które wcześniej korzystały z ich usług. Po zapoznaniu się z opiniami uczestników wesel, na których prezentowane były umiejętności wyżej wymienionych łatwiej można podjąć decyzję, który konferansjer najlepiej sprawdzi się podczas wesela.