Praca tłumacza języków obcych – uśredniony cennik usług

Tłumacz języków obcych, m.in. języka angielskiego, niemieckiego czy hiszpańskiego jest w każdym większym mieście. Wrocław, Warszawa, Kraków, Gdańsk skupiają biura tłumaczeń z najlepszymi specjalistami. Biuro tłumaczeń to często konieczność. Ile kosztuje tłumaczenie zwykłe, pisemne przysięgłe oraz ustne symultaniczne we Wrocławiu?

Tłumaczenia zwykłe Wrocław

Biuro tłumaczeń, które wybierzesz we Wrocławiu, wykona dla Ciebie tłumaczenia język angielski, niemiecki lub hiszpański zazwyczaj w podobnej cenie.

Tłumacz języka angielskiego i niemieckiego za zwykłe tłumaczenie:

  • z języka polskiego na inny język

Tłumacz Wrocław z języka polskiego na angielski lub niemiecki to średnio 30 zł.

  • z języka obcego na język polski

Tłumacz Wrocław z języka angielskiego lub niemieckiego na polski to średnio 29 zł.

 

Tłumacz języka hiszpańskiego jest trochę droższy:

  • z języka polskiego na język hiszpański

Tłumacz Wrocław z języka polskiego na hiszpański to średnio 38 zł.

  • z języka hiszpańskiego na język polski

Tłumacz Wrocław z języka hiszpańskiego na polski to średnio 34 zł.

Tłumaczenia przysięgłe

Różnego rodzaju dokumenty, np. akty, zaświadczenia, certyfikaty, dyplomy, dokumenty procesowe czy sądowe często wymagają profesjonalnego tłumaczenia. Tłumacz przysięgły w mieście Wrocław musi być osobą godną zaufania oraz mieć świadomość odpowiedzialności. Rzetelne biura tłumaczeń, które zatrudniają tłumaczy przysięgłych, zwracają uwagę na kwalifikacje, wiedzę merytoryczną, ale także predyspozycje osobiste tłumaczy przysięgłych.

Tłumacz przysięgły angielski Wrocław

Średni koszt tłumaczenia różnych, często poufnych dokumentów to:

  • z polskiego na angielski

Skorzystanie z biura tłumaczeń w mieście Wrocław, aby przetłumaczyć dokumenty przysięgłe (z pieczątką) z języka polskiego na język angielski to około 35 zł.

  • z angielskiego na polski

Skorzystanie z biura tłumaczeń w mieście Wrocław, aby przetłumaczyć dokumenty przysięgłe (z pieczątką) z języka angielskiego na język polski to około 32 zł.

Tłumacz przysięgły niemiecki Wrocław

Średni koszt tłumaczenia różnych, często poufnych dokumentów to:

  • z polskiego na niemiecki

Skorzystanie z biura tłumaczeń w mieście Wrocław, aby przetłumaczyć dokumenty przysięgłe (z pieczątką) z języka polskiego na język niemiecki to około 35 zł.

  • z niemieckiego na polski

Skorzystanie z biura tłumaczeń w mieście Wrocław, aby przetłumaczyć dokumenty przysięgłe (z pieczątką) z języka niemieckiego na język polski to około 33 zł.

Tłumacz przysięgły hiszpański Wrocław

Średni koszt tłumaczenia różnych, często poufnych dokumentów to:

  • z polskiego na hiszpański

Skorzystanie z biura tłumaczeń w mieście Wrocław, aby przetłumaczyć dokumenty przysięgłe (z pieczątką) z języka polskiego na język hiszpański to około 40 zł.

  • z hiszpańskiego na polski

Skorzystanie z biura tłumaczeń w mieście Wrocław, aby przetłumaczyć dokumenty przysięgłe (z pieczątką) z języka hiszpańskiego na język polski to około 38 zł.

Tłumaczenia ustne

Biuro tłumaczeń w mieście Wrocław, które oferuje tłumaczenie symultaniczne, musi zatrudniać profesjonalnych tłumaczy, którzy posiadają wymagane wykształcenie, kwalifikacje oraz doświadczenie. Tłumacze ustni wyróżniają się takimi cechami jak: podzielna uwaga, szybka analiza informacji, perfekcyjna dykcja oraz odporność na stres. Wrocław jest miejscem, w którym rozwija się wiele międzynarodowych firm, dlatego tłumacz często jest potrzebny np. podczas spotkań biznesowych czy konferencji.

Tłumacz ustny symultaniczny Wrocław

Cena, jaką trzeba zapłacić, jeśli interesuje Cię tłumacz ustny we Wrocławiu to około 170 zł za jednego tłumacza. Ze względu na trudność wykonywanego zadania, ale i w trosce o jak najwyższą jakość tłumaczenia, biuro tłumaczeń, nie tylko w mieście Wrocław, wysyła na takie zlecenie zazwyczaj dwóch tłumaczy. Dlatego cena za tłumaczenie symultaniczne to koszt ok. 350 zł.

Ceny biura tłumaczeń we Wrocławiu są na podobnym poziomie. Często droższe są biura, które zatrudniają tłumaczy z dużym doświadczeniem lub biura, które oferują tłumaczenia na wiele języków.