Środki na libido – przegląd najskuteczniejszych

W czasach życia w stresie i ciągłym biegu coraz częściej obserwowany jest spadek libido. Naprawdę nie ma się czego obawiać, ponieważ jest to całkiem normalne, a przede wszystkim wśród kobiet przeżywających każdego miesiąca huśtawkę hormonalną. Powodów jego spadku jest bardzo wiele, a rozwiązanie na odmianę takiej sytuacji całkowicie proste i zupełnie bezpieczne. W sex shopach możemy zakupić bardzo wiele, różnych suplementów, które mogą pomóc nam rozwiązać ten niechciany problem. Zapoznaj się z produktami najchętniej wybieranymi przez Polaków – w większości są one dostępne w sklepie eRozkosz.

LibiStim

LibiSim jest suplementem zupełnie naturalnym, stworzonym ze starannie dobranych ziół i naturalnych składników. Co ważnie nie zawiera żadnych, szkodliwych hormonów. Dzięki temu jest całkowicie bezpieczny dla użytkownika i nie powoduje niechcianych skutków ubocznych. LibiStim jest w pełni nowoczesnym suplementem, którego odpowiednio dobrane składniki, podane w odpowiednich proporcjach, podwyższą libido, zwiększą pociąg seksualny i odprężą po całodziennym stresie. Co najważniejsze, dodadzą one energii na przyjemny wieczór. To wszystko sprawi, że seks będzie znacznie lepszy, a doznania o wiele mocniejsze, orgazm przyjdzie szybciej i będzie miał niesamowitą siłę.

Składniki LibiStim wzmocnią ukrwienie w obrębie pochwy i poprawią jej wilgotność w trakcie trwania podniecenia. Dzięki temu przyjemność jest znacznie bardziej odczuwalna, a każdy dotyk niesamowicie intensywny i przyjemny.

Libido Therapy

Libido Therapy to zupełnie nowy suplement na polskim rynku sklepów erotycznych. Mimo, że dostępny jest bardzo krótki czas, zyskał ogromną popularność wśród Polaków, a to wszystko dzięki swojej ogromnej skuteczności. Produkt ten jest polecany przez wszystkie klientki na całym świecie. Przetestowały go już miliony kobiet, z doskonałym rezultatem. Libido therapy to jedyny tak bardzo skuteczny suplement diety. Składniki zawarte w Libido Therapy to znane już od setek lat ziołowe składniki, które znacznie zwiększają poziom libido i znacznie przywracają siły witalne i zdolności seksualne. Libido Therapy z pewnością sprawi, że już nie będziesz zmuszona udawać orgazmów, ponieważ naprawdę będziesz je odczuwać i sprawią one wielką przyjemność! Suplement ten pomaga w sposób zdumiewający odzyskać pełną satysfakcję w życiu seksualnym.

Libido therapy daje Ci szczególną gwarancję zwyciężenia lęków przed nieudanym stosunkiem seksualnym i tyczy się to osoby w każdym wieku! Starannie dobrany kompleks składników zawartych w libido therapy całkowicie przyczynia się do odczuwania prawdziwych i niezwykle intensywnych orgazmów! Dzięki działaniu tych starannie dobranych składników z pewnością dowiesz się co to znaczy intensywny orgazm.

PlayWoman

Żel ten cudownie potęguje doznania oraz znacznie ułatwia osiągnięcie orgazmu przez kobiety. Dzięki odpowiednio skomponowanymi składnikami, wyróżnia się działaniem stymulującym, zdecydowanie poprawiając ukrwienie tkanek okolic intymnych. Produkt ten zdecydowanie zaradzi problemowi z niskim libido. Dodatkowym atutem jest bardzo zmysłowy i szczególnie przyjemny zapach. Żel ten może być stosowany z prezerwatywami oraz innymi akcesoriami erotycznymi. Żel PlayWoman jest w pełni bezpieczny i antyalergiczny, co zwiększa komfort jego użytkowania. Guarana działa stymulująco, pobudzająco i wykazuje działanie antyoksydacyjne, a także przeciwbakteryjne.

Słynie ze swojej syntezy kofeiny, której zawiera o 4 razy więcej, niż ziarna kawowca. Indianie, zamieszkujący amazońskie lasy deszczowe, od wieków czerpią korzyści zdrowotne z guarany, nazywanej przez nich “darem od samego Boga”, a także “eliksirem młodości”. To doskonały afrodyzjak, który warto posiadać w swojej sypialni. Jeżeli borykasz się z problem niskiego libido, ten produkt pomoże Ci go przezwyciężyć.