Zabawa w stylu busparty – czym jest?

W dysko rytmie czyli busparty

Imprezy to coś, co niezaprzeczalnie związane jest z egzystencją w społeczeństwie w takiej formie, jaką znamy obecnie. Imprezować można na wiele sposobów, w różnych miejscach, w gronie różnych osób i przede wszystkim z różnego powodu. Do najpopularniejszych imprez należą domówki, kluby, dyskoteki czy koncerty. Czasami możemy również spotkać się z imprezami zorganizowanymi specjalnie z jakiegoś powodu – np. na święto miasta. Innym razem spotkamy imprezy plenerowe lub niesztandarowe imprezy zorganizowane gdzieś z daleka od cywilizacji dla specyficznej subkultury. Jednym z nowszym rodzajów imprezy, coraz popularniejszym w dużych miastach – jest busparty. Czym jest, z czym się to je, kto najlepiej z tego skorzysta oraz dlaczego warto skusić się na tego rodzaju zabawę, dowiecie się właśnie dziś, z tego artykułu, do lektury którego zapraszam.

Co to właściwie jest to całe busparty?

Busparty to po prostu specjalnie na potrzeby gości zorganizowana impreza, która odbywa się w zamkniętej przestrzeni w specjalnie dostosowanym autobusie jeżdżącym po mieście, w którym skorzystamy z tej usługi. Busparty to zatem impreza w pełni mobilna, wystarczy tylko wybrać numer, zamówić usługę i czekać w wyznaczonym miejscu na przyjazd ekskluzywnego autobusu w celu prawdziwego rozerwania się.

Jak wygląda taka impreza?

Zorganizowanie imprezy busparty jest proste. Wystarczy jeden telefon, wpłata pieniędzy i już możemy cieszyć się ze świetnej imprezy w doborowym towarzystwie, np. naszych znajomych. Busparty jest idealne dla tych, którzy lubią opcję all inclusive. Rzeczywiście, na pokładzie imprezowego autobusu niczego nie brakuje. Jest mnóstwo miejsce do tańca, jest barek ze świetnymi alkoholami z wyższej półki, jest muzyka, prawdziwy DJ i barman, a także atrakcyjne tancerki, które uświetnią każdy wieczór, np. imprezę zorganizowaną z okazji wieczoru kawalerskiego. Jeśli mowa o tym, to przejdźmy to tematu okazji.

Pole dance a busparty

Kiedy busparty spełni swoje zadanie najlepiej?

Autobus imprezowy przeznaczony jest do imprezy zorientowanej na niewielką grupę facetów, którzy chcą na kilka godzin oderwać się od rzeczywistości i wziąć udział w najlepszej zabawie, jaką mogą sobie wymarzyć. Imprezowy autobus spełni oczekiwania tych, którzy chcą zorganizować wieczór kawalerski pełen atrakcji, tych, którzy chcą zorganizować spotkanie integracyjne kolegów z pracy bądź starych znajomych, tych, którzy chcą także po prostu dobrze się zabawić w wyjątkowy weekend. Na pokładzie imprezowego autobusu niczego nie brakuje. Busparty to bowiem zabawa, która zorganizowana jest od A do Z. Barmani i DJ dostosują się do oczekiwań gości, zaś tancerki pokażą jak potrafią wywijać na rurze – pole dance to ich największa specjalność.

Dlaczego warto zdecydować się na taką imprezę?

Inne podejście do zabawy, świetna atmosfera w klimatycznym miejscu, z dala od tłumów. To podstawowe zalety busparty, do innych należy dodać także traktowanie każdego gościa jak prawdziwego VIPa. Jeśli ty i twoi znajomi chcecie się tak właśnie poczuć nic nie stoi na przeszkodzie, aby spróbować, wystarczy jeden telefon.