Zbliżają się 30-te urodziny Twojego partnera? Zaskocz go wyjątkowym wyjazdem!

wrocław

Przysłowiowa “zmiana kodu na trójkę z przodu” dla niektórych może być nieco przygnębiająca, dlatego też tym bardziej warto w tym jedynym w życiu dniu zorganizować coś, do czego będzie się jeszcze długo wracać wspomnieniami.

Czym może być “to coś”? Wyjazdem! Jeśli tylko oboje lubicie podróżować, to nawet krótka wycieczka do jednego z polskich miast będzie świetnym pomysłem. Tutaj zastanowimy się, co może Wam zaproponować Wrocław.

Dlaczego warto zorganizować urodzinowy wyjazd?

  • To świetny pomysł! W każdym razie lepszy, niż spędzanie kolejnych urodzin z rzędu w ten sam sposób.
  • Wyjazd we dwoje czy z przyjaciółmi? Obie opcje są dobre! Przy czym warto się zastanowić – jeśli większość czasu spędzacie sami, może przyda Wam się powiew świeżego powietrza w postaci bliskich Wam ludzi. Jeśli jednak tego czasu na co dzień dla siebie nie macie, odpowiedź może nasuwać się sama.
  • Wyjazd niespodzianka czy wspólne planowanie? Od siebie zachęcamy do niespodzianki, lecz to wymaga dokładnego przemyślenia, tak aby Twój ukochany jak najbardziej ucieszył się z atrakcji, jakie mu zaplanujesz.

Co warto zrobić lub zobaczyć we Wrocławiu?

Wrocław jest miastem pełnym atrakcji i tutaj postaramy się przybliżyć Ci zróżnicowane sposoby na to, jak spędzić w nim czas. Gotowa na wycieczkę?

Knajpa Vertigo

Jesteście fanami jazzu? To świetnie się składa, bo Vertigo idealnie wpisze się w Wasze oczekiwania. Jest to wyjątkowy lokal, choćby dlatego, że muzyka jest tutaj grana każdego dnia na żywo, a w jej takt możecie próbować fantastycznych dań z karty. Vertigo może poszczycić się mianem jednej z ważniejszych placówek Europejskiej Stolicy Kultury, jaką miasto stało się w 2016 roku. Knajpa w stylu lokali nowojorskich pozwoli Wam poczuć niezwykły, światowy klimat.

Ogród japoński

Ogród japoński jest jednym z tych miejsc, w których możecie liczyć na pełen spokój i wyciszenie. Nazwa ogrodu bierze się z licznych nawiązań architektonicznych do kultury japońskiej. Mowa tu m.in. o mostkach, pergolach i dekoracjach wykonanych z kamieni. Największą popularnością cieszy się południowa część ogrodu, w której możecie zobaczyć typowe japońskie domki Sukija, które na ogół umieszcza się w przydomowych japońskich ogródkach.

Wrocławskie winnice

Kolejnym interesującym punktem jest możliwość skosztowania wybornego wina w lokalnych winnicach. Oprócz jednak samej degustacji, niektóre lokale umożliwiają również zwiedzanie plantacji oraz poznanie niektórych tajemnic produkcji polskiego wina. Dokładając do tego specjały pochodzące z kuchni regionalnej, wychodzi nam idealny pomysł na romantyczną kolację we dwoje.

Atrakcyjne loty wycieczkowe

Pragniecie wyjątkowych wrażeń? Rozważcie wykupienie lotu wycieczkowego, dzięki któremu spojrzycie na Wrocław zupełnie innymi oczami. Opcji jest co najmniej kilka – może być awionetka, motolotnia, szybowiec lub helikopter. Tylko od Was zależy, co ostatecznie wybierzecie!

Escape Room

Wy dwoje, zamknięty pokój i… zagadka, na której rozwiązanie macie tylko godzinę. Escape Room staje się coraz bardziej popularną formą zabawy nie tylko we Wrocławiu, lecz też i w innych miastach. Przed rozpoczęciem rozgrywki można dowolnie wybierać pośród dostępnych scenariuszy, a potem… nie pozostaje nic innego, jak dobrze się bawić!

zwiedanie wrocławia

Noclegi we wrocławiu – co wybrać?

Jako że Wrocław jest wręcz idealnym miastem na romantyczny wypad we dwoje, atrakcyjnej oferty pokoi noclegowych również nie może zabraknąć. Jednym z miejsc, na które warto się zdecydować, jest Hotel Jasek, w którym czekają na Was przytulne pokoje, idealne do wypoczynku po całym dniu oraz atrakcyjna oferta specjalna, umożliwiająca np. wzięcie udziału w nadchodzącym balu andrzejkowym.

Niesamowita atmosfera, przepyszne dania, piękny wystrój, urokliwa lokalizacja i klimatyczne pokoje dwuosobowe we Wrocławiu to argumenty zachęcające do przyjazdu niezależnie od okoliczności.

Urodzinowy wyjazd we dwoje do Wrocławia z okazji 30. urodzin Twojego partnera to doskonały pomysł na uczczenie tego wyjątkowego dnia w niezwykły sposób, jakiego oboje nie zapomnicie jeszcze przez długi czas!