Przedłużanie włosów za pomocą metody ultradźwiękowej

Coraz więcej kobiet idąc śladami znanych aktorek czy też piosenkarek i ogólnie osób powszechnie nam znanych przekonujemy się coraz częściej do przedłużania włosów. Jest to przecież jedyne wyjście by poczuć się osobą piękną i w końcu zadowoloną ze swoich włosów i ogólnie ze swojej fryzury. Jednak mamy wątpliwości co do metody przedłużania włosów za pomocą zgrzewania włosów. Każdy wie, bądź zdaje sobie sprawę, że przy tejże metodzie nasze włosy naturalne bardzo szybko się niszczą. A przecież nikt z nas nie chce mieć włosów zniszczonych, tylko wręcz przeciwnie czyli włosy piękne, silne oraz błyszczące.

Zaskakujące efekty w krótkim czasie

Na szczęście ktoś bardzo mądry wymyślił metodę mniej inwazyjną czyli przedłużanie włosów za pomocą metody ultradźwiękowej. Zgrzewanie ultradźwiękowe jest nazywane metodą łącznia różnych materiałów. Jako nośnik energii w tejże metodzie są wykorzystywane wszelkie fale akustyczne o bardzo wysokich częstotliwościach. A jak działają zgrzewarki do łączenia tworzyw sztucznych? Zgrzewarki te działają na zasadzie polegającej na dostarczeniu dużej dawki mechanicznej energii do materiałów zgrzewanych. Metoda ta jest zdecydowanie metodą technologicznie zaawansowaną. Łączenie włosów odbywa się przy pomocy specjalnego urządzenia, które emituje fale ultradźwiękowe. Dzięki takowemu zastosowaniu jest możliwe przedłużenie włosów bez żadnego, nawet najmniejszego wpływu na skórę naszej głowy. A jak metoda ta jest nazywana potoczne? Potocznie mówi się o tej metodzie jako o metodzie nazywanej zimną fuzją. Zimna fuzja czyli łącznie na zimno. Urządzenie stworzone do ultradźwięków działa bardzo precyzyjnie oraz punktowo. Poprzez emisję wszelkich ultradźwięków między konkretnymi płytkami, które są z kolei zlokalizowane na końcówkach urządzenia. Łączenia wykonywane za pomocą tejże metody są bardzo płaskie oraz zdecydowanie mniej wyczuwalne. Szczególnie gdybyśmy porównali je do metody za pomocą zgrzewarki. Dołączony automatyczny minutnik dozuje nam siłę oraz czas, który jest konieczny oraz niezbędny do aplikacji. Tak naprawdę wszystko to dzieje się przy końcówkach. To właśnie przy końcówkach zachodzi proces łącznia czy też połączenia. Takowe łączenia są szczególnie polecane dla włosów, które są zniszczone oraz suche.

hairdreams

Przedłużanie włosów z Hairdreams

Osobom, które są uczulone na metale również ta metoda jest niezwykle polecana. Co ciekawe to włosy przedłużone metodą ultradźwiękową można nosić spokojnie około pół roku. A jakie są zalety tegoż przedłużania włosów? Na pewno jest t: długotrwały efekt, trwałe połączenie, dyskretne i płaskie łączenia, można je nosić dłużej niż przy zastosowaniu innych metod, zupełnie nie niszczą się nasze włosy, możliwość doczepiania kilku pasem jednocześnie oraz stosowanie kreatyny. A wady? Na pewno dłuższy czas ściągania pasem, czasochłonne odświeżenie fryzury jak i nie do końca estetyczne łączenia. Dlatego też każda z nas powinna indywidualnie do siebie dobrać metodę zastosowaną do przedłużenia włosów. Dobór metody jest najbardziej istotny.