Jesienny makijaż z ColourPop – zobacz nasze propozycje

naturalne kosmetyki

Najpiękniejsza jesień to bez wątpienia ta złota, pełna słońca i kolorowych liści, które z dnia na dzień coraz bardziej opadają z drzew.

Jesienny makijaż – jakie barwy królują w tym sezonie?

Sezon ten wielu osobom kojarzy się z czerwienią, żółcią, brązem, jak również beżem i nic w tym dziwnego. W sezonie jesiennym kolory te są wszechobecne, ponieważ jeden z największych sektorów, czyli szeroko pojęta branża modowa wiele inspiracji czerpie prosto z natury.

Już pod koniec sierpnia w sklepach wprowadzane są kolekcje ubrań w pięknych, jesiennych kolorach, opartych na brązach, beżach, czerwieniach i żółciach.

Trendy makijażowe są niezmiernie podobne i w kolorówce również w okresie jesiennym królują eleganckie, ciepłe i stonowane barwy, przeniesione prosto z koron wrześniowo-październikowych drzew.

Warto iść za modą i w tym okresie postawić na największe hity sezonu. Jesienna stylizacja połączona z idealnie dobranym makijażem, opartym na beżowych, brązowych i złotych kolorach bez wątpienia zrobi furorę i skutecznie przyciągnie wzrok każdego. Mimo, że pozornie jesienne barwy wydają się nudne i mało odważne, to bez wątpienia takie nie są.

Odcienie te pozwalają na bawienie się, eksperymentowanie, gdzie możliwe jest spore pole do manewru, zaś szansa wpadki i stworzenia kiczu jest niemalże zerowe. Jesienne kolory doskonale się ze sobą zgrywają i dzięki nim można stworzyć piękny, niepowtarzalny, harmonijny look – zarówno odzieżowy, jak i makijażowy.

Warto więc odrobinę zaszaleć i nie bać się wprowadzić złotej, kolorowej jesieni do szafy i kosmetyczki.

Jesienny makijaż z ColourPop – najlepsze propozycje

Dobrej jakości kosmetyki to podstawa do wykonania trwałego i estetycznego makijażu. Z tego względu warto wybierać najlepsze marki, które oferuje wysokiej klasy produkty. Wówczas nawet naturalny i  minimalistyczny make-up, wykonany podstawowymi kosmetykami, będzie wyglądał zjawisko.

Dobre produkty do makijażu nie muszą być drogie, a przykładem na to jest oferta kosmetyków marki ColourPop. Warto zapoznać się z ofertą marki ColourPop, która oferuje najlepsze produkty, których wysoka jakości idzie w parze z korzystną ceną.

Marka ColourPop wyróżnia się szeroką ofertą produktów przeznaczonych do makijażu. W ofercie znajdują się niezwykle trwałe, bardzo mocno napigmentowane, o wyjątkowo lekkiej formule szminki, które w swojej jesiennej kosmetyczce powinna posiadać każda kobieta. Aplikacja produktów jest niezwykle prosta i szybka – idealny kolor można uzyskać już po jednym pociągnięciu.

Szminki doskonale wyglądają na ustach i co najważniejsze długo się na nich utrzymują. Produkty od ColourPop wyróżniają się wspaniałymi kolorami – zarówno matowymi, jak i metalicznymi. Szeroka paleta barw, oparta na brązach, beżach i czerwieniach pozwala na stworzenie idealnego jesiennego makijażu – w szybki, niezmiernie łatwy i przede wszystkim efektowny sposób.

Firma ColourPop stworzyła również liczne kolekcje paletek cieni do powiek, a każda z nich wyróżnia się kremową formułą i niezwykle wysoką pigmentacją. Wykonanie makijażu cieniami od ColourPop jest samą przyjemnością – produkty nakładają się gładko i równomiernie, pozwalając stworzyć makijaż zarówno dzienny, jak i wieczorowy.

kosmetyki

Oprócz tego, cienie doskonale współpracują z pędzlami – z łatwością się blendują i przede wszystkim nie osypują. Doskonałą, jesienną propozycją są paletki:

  • Good as Gold,
  • Going Coconuts,
  • Flutter By,
  • Blush Crush,
  • Nude Mood,
  • Miss Bliss,
  • Off Melrose.

Kolekcje te wyróżniają się wspaniałą kolorystyką, która przekazuje całą kwintesencję i piękno złotej jesieni.

ColourPop – jakie jeszcze produkty do makijażu oferuje marka?

ColourPop stworzyła również świetne produkty do konturowania. Bronzery przede wszystkim wyróżniają się wspaniałą, miękką i trwałą konsystencją, dzięki której można uzyskać maksymalne krycie i niezmierną intensywność koloru. Produkty oferowane są w wielu odcieniach – zarówno w ciepłych, jak i zimnych brązach.

Oprócz tego, marka ColourPop proponuje szeroki wybór rozświetlaczy, które również mają doskonałą, miękką konsystencję, która nie jest jednak typową kremową formułą. Dzięki temu do nałożenia rozświetlacza nie są potrzebne żadne akcesoria do makijażu, ponieważ najlepiej aplikuje się go palcami. Ciepłe, jasno beżowe odcienie doskonale oddają barwy jesieni, które dzięki ColourPop można przenieść do codziennego makijażu.